28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

ANTANT (I.vh. stratégia-magyar nyelven)



Írd ide hozzászólásod:

hodito..
hodito.. [329]
Akkor az ágyu lesz amire én gondoltam mert föleg taracktot vettem mert az tudot szedni az ellenközt.
Én is keztem egy új mapot,de nagyon bruta lett. 3 szövetséges velem van közepesen. Van két ellen nehezen egy meg közepesen.
Azon az egy hidos mapon vagyunk amikor a híd egyik oldalán 2 a másikon 6 an vagyunk. A szövimmel ketten voltunk a híd 2 es részén. A legtávolabbi szövinket 5-6 perc alat szinte teljesen megsemisitették.
A közelebbi Szövit a ketten védtük de akkor is kinyírták 15 perc után.
A hídat meg olyan jól védtük hogy semmi esélyük nem volt át jönni. Most meg csak ülök és várom a rohamokat. Repcsiből is volt böven az ellennek de egy csapat légelháritó könyedén szedte őket lefelé. Már támadtunk is a szövivel de mi se tudunk át menni így pad helyzet van.

Inkább halál büszkeséggel, mint futás vereséggel.

Vissza

Fórumszabályzat