-tutnék,mert idegesit mert eddig mindig itt volt elöttem és csak pakoltam elfele magam elöl.
E-mail:
Elöre is kössz!


Inkább halál büszkeséggel, mint futás vereséggel.
Fórum » Beszélgetés a játékokról
-tutnék,mert idegesit mert eddig mindig itt volt elöttem és csak pakoltam elfele magam elöl.


Inkább halál büszkeséggel, mint futás vereséggel.