28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

South Park



Írd ide hozzászólásod:

tyro14
tyro14 [3147]
Tényleg az HBO-n már soha nem fogják folytatni?
úgy emlékeztem még annak idején mikor vége lett azt mondták folytatják
Most már a Coolon is vége lett netem meg nincs úgyhogy nemtok eleget tenni South Park mániámnak

...big words, small mind, behind the pain you will find a scavanger of human sorrow

Vissza

Fórumszabályzat