Szerintem nem botrány, egyszerűen ez a valóság. A Debrecen próbált küzdeni, tényleg, mégse jutottak semmire. Még fejlődtek is, mert amíg az Old Traffordon elég gyámoltalanul játszottak, itt a mezőnyben a meccs nagy részében egyenlő partnerek voltak, de a helyzetkihasználás egyszerűen katasztrofális volt. Egyszerűen mentek, mentek előre, még a második félidő közepén is, de teljesen biztos voltam benne, hogy itt éjfélig se rúgnak gólt. A beadások 90%-a úgy jött vissza azonnal az angol védőkről, mint egy falról. Lövéssel - a szabadrúgást is beleszámítva - összesen háromszor próbálkoztunk. Így esélyünk se volt... Pedig állítom, hogy nem volt, pláne ilyen különbség a két csapat között, és ha befejezzük a támadásokat, vállalkozunk lövésekre, és netalán még a kaput is eltaláljuk, akkor az ellenfél sem tud lekontrázgatni minket, és nem 0-3, hanem akár mondjuk 2-1 is lehetett volna a végeredmény. Na mindegy, majd az UEFA-kupában, nagyon remélem, nem egy sztárcsapatot kapunk, és bejutunk legalább a csoportkörbe, mert ennek a Debrecennek azért ott a helye. A Hajduk ellen minden összejött, 8-0, az ellenfél egy helyzetét sem tudta kihasználni, most nekünk nem volt egyáltalán szerencsénk, pedig egy-két gólt megérdemeltünk volna.

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.