28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Minden, ami futball - Focisarok



Írd ide hozzászólásod:

szbszig
szbszig [33649]
Azért a Rapid, a Thun vagy az Artmedia helyett el tudnám képzelni a Debrecent is az adott csoportban... A Lokomotiv Moszkva, a Malmö vagy a Partizan ellen bezzeg a Debrecennek is lett volna némi esélye továbbjutni.

A Liverpool-Chelsea problémára reagálva semlegesként, én a Liverpoolt nem sajnálom. Elvégre ők csak külön engedéllyel lehetnek ott, úgyhogy örüljenek, hogy lehetőséget kaptak egyáltalán. Ha valaki panaszkodhat, az a Chelsea esetleg.

Az, hogy a bajnokságbeli helyezés dönti el, ki selejtezik, és mennyit, viszont hogy a kalapokba már UEFA-koefficiens szerint sorolnak, képes idétlen helyzeteket produkálni. A Lille és a Werder például ugye egyenes ági résztvevő, de mivel nemzetközi téren eddig ritkán szerepeltek, ezért mentek a harmadik kalapba. Ezzel szemben a Liverpool, Manchester, Inter selejtezett, aztán most meg hirtelen ők lettek a kedvezményezettek a valódi bajnokokkal szemben...

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

Tódee
Tódee [2590]
BL-csoportbeosztás:

A: Bayern München, Juventus, Club Bruges, Rapid Wien
B: Arsenal, Ajax, Sparta Praha, FC Thun
C: Barcelona, Panathinakiosz, Werder Bremen, Udinese
D: Manchester United, Villareal, Lille, Benfica
E: AC Milan, PSV Eindhoven, Schalke 04, Fenerbahce
F: Real Madrid, Lyon, Olimpiakosz, Rosenborg
G: Liverpool, Chelsea, Anderlecht, Real Betis
H: Internazionale, FC Porto, Glasgow Rangers, Artmedia Petrzalka

Kiváló, pont a legnehezebb csoportba került a 'pool.

There's only one rule of metal: PLAY IT FUCKIN' LOUD!!!

Vissza

Fórumszabályzat