Jómagam talán az összes PC-re megjelent szerepjátékot végigtoltam (olyanokat is, hogy Ravenloft, Menzoberranzan, Lands of Lore-ok, Lol, Eob, stb) és a C-64-en kezdtem Bards Tale-ekkel.
Ezek után én is csak azt tudom mondani, hogy TPS nézet igenis KELL (ha bugos az szomorú) egy PC-s rpg játékba, de az is nagyon fontos, hogy aki FPS-ben szeretné tolni annak legyen választási lehetősége.
Annak aki TPS nézetben nem tudja magát beleélni az adott kari bőrébe az ne játszon mert szegényes a fantáziája.
A végére meg csak annyit, hogy igazi vérbeli RPG-nek max a Baldurs Gate-t, Gothicot, Fallout-ot és a Morrowindet nevezném... a többinél valami mindig sántított...
Ja és peace, nem akarok kötekedni, csak próbáld meg más véleményét is tiszteletben tartani + mindenki volt valamikor kezdő!
The Enrichment Center reminds you, that the Weighted Companion Cube will never threaten to stab you and, in fact, cannot speak.
