28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Fable: The Lost Chapters



Írd ide hozzászólásod:

Tinman
Tinman [1418]
Vortób: Te minden topikban csak kötekedni tudsz? A valóságban nem kell ám gonosz karaktert játszanod, aki mindenkit a földbe döngöl.
Jómagam talán az összes PC-re megjelent szerepjátékot végigtoltam (olyanokat is, hogy Ravenloft, Menzoberranzan, Lands of Lore-ok, Lol, Eob, stb) és a C-64-en kezdtem Bards Tale-ekkel.

Ezek után én is csak azt tudom mondani, hogy TPS nézet igenis KELL (ha bugos az szomorú) egy PC-s rpg játékba, de az is nagyon fontos, hogy aki FPS-ben szeretné tolni annak legyen választási lehetősége.

Annak aki TPS nézetben nem tudja magát beleélni az adott kari bőrébe az ne játszon mert szegényes a fantáziája.

A végére meg csak annyit, hogy igazi vérbeli RPG-nek max a Baldurs Gate-t, Gothicot, Fallout-ot és a Morrowindet nevezném... a többinél valami mindig sántított...

Ja és peace, nem akarok kötekedni, csak próbáld meg más véleményét is tiszteletben tartani + mindenki volt valamikor kezdő!

The Enrichment Center reminds you, that the Weighted Companion Cube will never threaten to stab you and, in fact, cannot speak.

Vissza

Fórumszabályzat