1 giga ram
6800 (LE volt de felhuztam 6800 fölé picivel)
és nem bírja maxon
azt vettem észre hogy minden játékhoz már egy 3000+os proci kell mer a kártya csak megjeleníti a dolgokat de a proci ugyanannyira fontos
az a bajom hogy nemtom jó legyek e vagy rossz meg hogy micsináljak
még csak nézegetem a lehetőségeket közbe meg questeket csinálgatok ... de nem akrom hogy vége legyen
az a bajo kicsi a világ és sokat tölt
mármint minden kis térkép darabot betölt
lehetne pl 2-kétésfélszer nagyobb a világ ugy hogy nem kell tölteni meg ha még ló lenne benne akkor ez lenne a játéktörténelem 3 legjobb játéka közül az egyik
“If you want something you've never had You must be willing to do something you've never done.”
