28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Fable: The Lost Chapters



Írd ide hozzászólásod:

VodevilX
VodevilX [11345]
AMD Athlon XP 2000+ és ez a baj proci igényes
1 giga ram
6800 (LE volt de felhuztam 6800 fölé picivel)
és nem bírja maxon
azt vettem észre hogy minden játékhoz már egy 3000+os proci kell mer a kártya csak megjeleníti a dolgokat de a proci ugyanannyira fontos

az a bajom hogy nemtom jó legyek e vagy rossz meg hogy micsináljak

még csak nézegetem a lehetőségeket közbe meg questeket csinálgatok ... de nem akrom hogy vége legyen
az a bajo kicsi a világ és sokat tölt
mármint minden kis térkép darabot betölt
lehetne pl 2-kétésfélszer nagyobb a világ ugy hogy nem kell tölteni meg ha még ló lenne benne akkor ez lenne a játéktörténelem 3 legjobb játéka közül az egyik

“If you want something you've never had You must be willing to do something you've never done.”

Darfe
Darfe [35]
Jah egyébként megy a game 1024ben maxon majnem minden!
Konfigom:
9600XT
Amd Athlon XP 3000+
1536 ram
40 giga winyó
Sztem ha nem lenne ramom akkor még 800*600ban is akadozna...
Akinek nem megy úgy a játék ahogy eltervezte az szerezzen be egy kevés ramot az csodát fog művelni!
Darfe
Darfe [35]
Nah.
Felnőttem,gazdag lettem (van 1k aranyom) és van lightningom
Eddig a véleményem,hogy nagyon szupin eltalálták a játékot,csakha nem lenne kötve a terep ilyen kotor szinten akkor tényleg überelne pár cuccost!
Csajozásból mégcsak annyit siekrült kizugerálni hogy odállok elé és nyomogatom az 5öst azt vagy bejövök neki vagy nem...
Nemtom ez végig ilyen hogy csak nyomogatom a gombot azt boldog lehetek hogy valaki szeret,vagy elvihetem vacsorálni meg házam is lehet meg összeköltözünk meg ilyenek?

Vissza

Fórumszabályzat