sztem ugy 94-96%ot kap majd az ujságokban
a grafika is tökéletesen illlik a játék világához
a harc is sztem nagyon zsír .. ja és tudtátok hogy ha valakinek lecsapod a fejét azt utánna rugdosni is lehet ?
a házat meg lehet díszíteni trofeákkal és akkor többet ér
“If you want something you've never had You must be willing to do something you've never done.”
