Ha szereted a KOTOR-t meg egyéb ilyen utazgatós, kaland rpgket akkor feltétlen töltsd le. Ha látni akarod az interaktivitást, ami valami hihetetlen eddig mérföldkő! Akkor kattins a download gombra
Ezt a mocsok egy szart!!!! Nem lehet menteni a quest közben!!! De nem írná ám ki, hogy nem menthetsz!!! Szépen elmenti, mintha tényleg megtenné, aztán mikor load van, akkor visszabasz a quest előtti képre. Fasza. Már másodszor buktam a kisfiúkiszabadítós küldit, mer megölik ezt a genny gyereket mielőtt kiérnék vele.