már kipróbáltam és tök jó game és MÉG mindig a legszebb RTS a piacon
(AOE 3 cooming sooon)
picit tényleg durván be tud védekezni az imperial guard team
de kevésnek bizonyult hard eldar ellen...
a mindenes tankjukhoz sem volt még szerencsém ...
“If you want something you've never had You must be willing to do something you've never done.”
