28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Warhammer 40.000 - Winter Assault



Írd ide hozzászólásod:

Matykó mester
Matykó mester [2255]
Én is csakolyan játékokat veszek meg amit sokszor kijátszok vagy hosszú.A Winter Assault nem tartozik ezzek közzé.

"Bárcsak egy légy lenne a világ, én meg egy összetekert újságpapír!"

Barthezz
Barthezz [54711]
Én bevárom a DC-s megjelenést

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

Peace
Peace [28898]
Bithumen-az első magyar torrent oldal. Szerezz meghívót.
Rupert
Rupert [864]
E-mailen elkudlened milyen-melyik csatornakrol szerezted be?

Now you're a clone , With a heart of stone , Synthetic soul , Brainwashed and cold

Peace
Peace [28898]
Na lejött nekem is. Már csak az alapjátékot kell kölcsönkérnem, mer leszedni mégegyszer nem fogom. Aztán indulhat a hadjárat...

Vissza

Fórumszabályzat