28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Warhammer 40.000 - Winter Assault



Írd ide hozzászólásod:

Peace
Peace [28898]
Nem hinném, hogy találsz ilyet. Létezik az alap szabálykönyv magához a táblás játékhoz(amit már említettem), annak a kiegészítői, és az egyes fajok leírásai(kódexek). Ezekből rengeteg infot meglehet tudni, csak persze elég borsos áruk van. Akkor ott vannak még a regények(szintén említést tettem már rájuk). Az Ian Watson féle kötetekben elég jól levan írva milyen felbecsülhetetlen értéke van egy-egy ilyen behemotnak vagy titan-nak! Elképzelhetetlenül értékesnek tartják őket, és pótolhatatlannak! Nem úgy megy ám, mint a játékban, hogy lerendelsz belőle 6-ot, és már hozzák is. A könyvben az adott űrgárdista rendnek volt konkrétan 1 azaz 1 db behemotja összesen. Érdemes elolvasni őket, mert nagyon hangulatosak, és sok infot megtudsz belőlük a wh40k világról. Ja, és most jelent meg idén David Abnett: Első és egyetlen című regénye, ami pont az imperial guard-okról szól, akikkel a kiegészítőben játszhatunk. Épp most próbálom megvenni valamelyik boltban.
Petyo
Petyo [3973]
Szerintetek a WH40k-ról létezik olyan könyv, mint a Star wars-ról, amiben mindent leírnak, hogy mi, hogyan, mikor, miért, stb?
Hogy működnek a gépek, meg mikor találták fel őket, sz'al ilyen háttérinformációk.

Most nekünk, erőseknek kell elviselnünk a gyengék gyengeségét, és nem a magunk kedvére kell tenni.

Vissza

Fórumszabályzat