Kicsit elgondolkoztam, és az Ürgárdistában, amikor még csak felderítők, és beszállnak annak a gonosz uralkodónak az egyik titanjába. Na annak a palinak van vagy 3-4 is. Akkor ő igencsak menő csávó
Most nekünk, erőseknek kell elviselnünk a gyengék gyengeségét, és nem a magunk kedvére kell tenni.