28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Warhammer 40.000 - Winter Assault



Írd ide hozzászólásod:

Petyo
Petyo [3973]
Az meglehet. Azért egy jó kis animációsfilmet csinálhatnának

Most nekünk, erőseknek kell elviselnünk a gyengék gyengeségét, és nem a magunk kedvére kell tenni.

Peace
Peace [28898]
Lehet kapni külön fegyvert és kiegészítőket is. Legalábbis nekem 2. kiadású játékom volt. Abban még műanyag figurák voltak, és a teljes karjukat lehetett leszedni, variálni, újraragasztani. 1 db szép kék ultramarine-t megtartottam emlékbe. Itt ácsorog mindíg a monitor talpánál. A mostani, 3. kiadásúhoz már ólombábuk vannak ha jól tudom.

Sajna nincs elég wh rajongó egy esetleges mozifilmhez. Ha el is készülne, az emberek 95% beülne moziba, de rohadtul nem értene belőle semmit, mivel nem ismeri a háttérvilágot.
Petyo
Petyo [3973]
jaja, az jó dolog.
érdekes lenne más rendekről is ilyen regény, mert az öklökről ebben sokat leírnak.
Merthogy ugye más rendeknek más képességeik (is) vannak, más szokásaik, stb.

Olvasom ezeket a kódexeket és írja, hogy ha valami spec fegyvert adok egy figurának azt rá kell modellezni. de hogy? lehet kapni külön kis fegyvereket, amit utána csak rá kell ragasztani? vagy nekem kell legyártanom őket?

Most nekünk, erőseknek kell elviselnünk a gyengék gyengeségét, és nem a magunk kedvére kell tenni.

Peace
Peace [28898]
De megszerezték szerencsére! Jó volt mikor elkezdték zabálni a vezető agyát, hogy megtanulják a gép működését...
Petyo
Petyo [3973]
Igen, valami ilyenre emlékszek én is. De aztán megsemmisült mind.
Bár ott írja is, hogy ha ők nem szerzik meg az egyiket és nem pusztítják el a többit, akkor az öklöknek nem sok esélyük lett volna.

Most nekünk, erőseknek kell elviselnünk a gyengék gyengeségét, és nem a magunk kedvére kell tenni.

Peace
Peace [28898]
Jaja, azon én is meglepődtem! 1 hatalmas volt, meg 2 alacsonyabb osztályú, nem?
Petyo
Petyo [3973]
Kicsit elgondolkoztam, és az Ürgárdistában, amikor még csak felderítők, és beszállnak annak a gonosz uralkodónak az egyik titanjába. Na annak a palinak van vagy 3-4 is. Akkor ő igencsak menő csávó

Most nekünk, erőseknek kell elviselnünk a gyengék gyengeségét, és nem a magunk kedvére kell tenni.

Vissza

Fórumszabályzat