28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Warhammer 40.000 - Winter Assault



Írd ide hozzászólásod:

Barthezz
Barthezz [54711]
Thx az infókat! Mondjuk 5 küldetés az nem túl sok, de ha azt nézzük, hogy 2 hadjárat van, akkor az már 10 küldi és az alapjátékban is csak 11 volt. Ezek meg mint írtad jóval hosszabbak és összetettebbek lettek.
Amúgy lehet hülye kérdés lesz, de én nem vagyok túl jártas a Warhammer univerzumban, úgyhogy kik azok a Necronok?

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

Peace
Peace [28898]
Az egy titan fegyver akció közben. 5 db ilyet kell irányítanod az uccsó pályán, hogy letudd győzni a Necron sereget! 5. mission az uccsó. Az első 4 viszont relatíve hosszú. Nagy kiterjedésű pályán összetett küldetés, imperial guard és eldákkal váltogatva. És akkor még nem beszéltünk a gonosz hadjáratról! Amit még el sem kezdtem.
Barthezz
Barthezz [54711]
Az utolsó kép tényleg nagyon durva Ez ellen kell nyomulni utsó pályán? Amúgy hány küldetés van és kb. mennyire nehezek?

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

Peace
Peace [28898]
Elbaxtam, sorry!

Kép1
Kép2
Kép3
Kép4

Vissza

Fórumszabályzat