Amúgy lehet hülye kérdés lesz, de én nem vagyok túl jártas a Warhammer univerzumban, úgyhogy kik azok a Necronok?

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"
Fórum » Beszélgetés a játékokról

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"

Ez ellen kell nyomulni utsó pályán? Amúgy hány küldetés van és kb. mennyire nehezek?"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"