28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

South Park



Írd ide hozzászólásod:

sipec
sipec [19623]
haggyama en nem leszek timy

en leszek ööööööööööö
butters
.:[Kain]:.
.:[Kain]:. [11704]


te jo lennel a szerepere én leszek stan. kuss csontos.
sipec
sipec [19623]
nah jo.........

de timmy nem minden bokorban terem
meilinger
meilinger [365]
Szerintem Cartmant sem lenne olyan nehéz. Vackor nénit meg bárkiből lehet csinálni. Csak össze kell kócolni a haját, meg csúnyán néz, és kész.
sipec
sipec [19623]
kellene egy south park filmet csinalni, amiben tenyleg rendes gyerekek lennenek
cartmant lennea legnehezebb begyűjteni
v vackor nenit

es jonne egyszar ikarusz buszal reggel es orditaná h elkésunk

Vissza

Fórumszabályzat