28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Tomb Raider 7



Írd ide hozzászólásod:

szifon
szifon [43]
El-Sem-Hiszem.

Máár nagyon hiányzott.
Olyan jó volt Larával kalandozni karácsony és a két ünnep között.
Kint hideg és hó , bent meleg és dupla magnum unlimited amooo.

De jó de jó.

Én is végignyomtam minden részét. Az első része csúcs volt 486dx en.
Végre nagy terekkel és 3d ben, zaftos logikai feladatok.

Szerintem a legjobb a 2-dik része volt.Színvilág-történet-irányíthatóság szempontjából.A 4 az pocsék volt.A 6 meg szép de játszhatalan.

Remélem a 7 a régiekhez fog hasonlítani.
sbici
sbici [84]
Hello!

Láttátok a hivatalos oldalt?Sztem nagyon állat!Éa a megjelenésre 2006 tavasza van kiírva!Már alig várom!

,,Get away, run away, fly away!Lead me astray to dreamer's hideaway!''

jwolf
jwolf [883]
ja, 2006 eleje

remélem nagyon szép lesz már végre valahára.

jwolf

Vissza

Fórumszabályzat