28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Dungeon Lords



Írd ide hozzászólásod:

kappadi
kappadi [3564]
oké köszi! fargom az egy vár a játék elején? mert én a vár aljában vagyok azt el is tévedtem nemigazán tom merre kell menni és folyamatosan csak jönnek az irtani valo szörnyek! amugy az ijjal hogyan kell löni?

L. Ádám

szifon
szifon [43]
Haloi kappadi.

Nos attól függ hol tartasz a játékban.
Ha bejutottál Fargorn ba akkor menj el a templomba és vegyél idő lassító kristályt.Ha ládát találsz belassítod az időt és lazzán kinyitsz akármilyen ládát.

Én spec vettem 20 db ot. Így nem kell Exp pontokat pazarolnom a ládakinyitási képességekre.S rakhatom hasznosabbra is.

Ha nem voltál még Fargorn ban akkor pedig marad a tolvajkészlet vagy a gyors reflex.

Nincs ott olyan sokkk láda mind lazzán nyitható.
kappadi
kappadi [3564]
hi!

valaki elárulná hpogy hogyan lehet a ládákat kinyitni a legkevesebb sérüléssel? mert sajnálom a ládákra pazarolni a gyógyitó lütyit!
amugy elég jól el lehet szórakozni a játékkal!

L. Ádám

Vissza

Fórumszabályzat