Na most az a helyzet hogy a Gigabytet valószínüleg nem tudom megvenni de van ott abban a boltban (Alien) egy másik a Club 3D ugyanilyen karija.
Szal szted ezt is érdemes megvenni?
Vagy ez is olyan ratyi mint az Inno?
(Ja csak mellékesként ha tudod mi van benne -ezt is mondtad talán- akkor megköszönném)

