28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

King-Kong



Írd ide hozzászólásod:

@Slider@
@Slider@ [3121]
Eléggé rövidre sikerült ez a demo, viszont nekem nagyon bejön!
Állat lesz a full game! A csávóval szívtam párszor mert a T-Rex párszor beharapott, de aztán csak sikerült kicseleznem. King-Konggal meg állat volt nyomulni, a graffal nem tom mi bajotok van szerintem jó. Mondjuk nekem nem az a legfontossabb, hogy csili-vili legyen a játék, hanem az hogy jó legyen a játékélmény. Márpedig ennek a játéknak jó a játékélménye.

Vissza

Fórumszabályzat