28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

South Park



Írd ide hozzászólásod:

.:[Kain]:.
.:[Kain]:. [11704]


egyébként eszembejutott végre, ki is a kedvenc karakterem, überelhetetlen, számomra best: NED!!! a gégemikrofonos csávó na az csak egy másodpercre megjelenik már beszarok a röhögéstől legjobb mikor elveszti a gégemikrofonját ,meg mikor visszaemlékeznek jimbóval a vietnami háborúra ott helyben meghaltam a röhögéstől
sipec
sipec [19623]
* barnamacis szamologep

irattarto! kapcsolodj a barnamacis szamologepre!

Vissza

Fórumszabályzat