

egyébként eszembejutott végre, ki is a kedvenc karakterem, überelhetetlen, számomra best: NED!!! a gégemikrofonos csávó


na az csak egy másodpercre megjelenik már beszarok a röhögéstől
legjobb mikor elveszti a gégemikrofonját ,meg mikor visszaemlékeznek jimbóval a vietnami háborúra

ott helyben meghaltam a röhögéstől
