Tökéletes elemzés.
Nekem akkor tetszett jobban amikor a civilizált világtól mentes pályákon kellett csatangolni.A városi pályákat nem komálom.Az nem tomb raider => sír rablás.
Láttam a 7 demóját, kis moziját. Végre muzikálisan is fejlődik a társaság. Nem erőltetik az idétlen csűrdöngölőst ami szvsz nem croft stílusa.
Azért remélem a 7 ben lessz már larának mp3 lejátszója s ha akarjuk lehet jó zenéket hallgatni kalandozásközben.

Sztem nagyon állat!Éa a megjelenésre 2006 tavasza van kiírva!Már alig várom!