28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Játék amiben a legnagyobat csalódtam



Írd ide hozzászólásod:

Mattmaster
Mattmaster [9513]
Hááát. Nézzük csak a Settlers 5-ben majdnem elsírtam magam. Hova lett a második rész jóöeg gazdasági stratégia menente? Abba nem úgy volt hogy tologasd a katonákat oszt kész. Szépen építeni kellett tanyát, onnan a gabonát vitték a malomba, ott megőrölték ment a pékhez, az meg vitte az őrsre. Hol látható ilyen lánc az ötödik részben? SEHOL!

Vissza

Fórumszabályzat