28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Játék amiben a legnagyobat csalódtam



Írd ide hozzászólásod:

Czimbi
Czimbi [1466]
Nekem a Cossacks 2.
Semmi történelmi esemény nincs a hadjáratokban. A világtérkép is xar, megirigyelték a Total War-t és tettek bele.

A szkirmis küldetéseken kívül nem használom. Abba pedig hamar bele lehet unni

Nem volt szép dolog ilyet csinálni

Vissza

Fórumszabályzat