Semmi történelmi esemény nincs a hadjáratokban. A világtérkép is xar, megirigyelték a Total War-t és tettek bele.
A szkirmis küldetéseken kívül nem használom. Abba pedig hamar bele lehet unni
Nem volt szép dolog ilyet csinálni

Fórum » Beszélgetés a játékokról
