28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Linkelj be bármit, bármiről !



Írd ide hozzászólásod:

The Conquistador
The Conquistador [2300]
Húzzál már a picsába!

The Conquistador (2005.09.03 - 2006.04.08) --> Control

durcika
durcika [10]
nyomika drága!
téged is leteremtettek már? vagy mi?
mi a f...t van az internet, ha nem,lehet kokkettálni...
azért próbálkozom! gyere chatelni

durcika

nyomi
nyomi [7258]
ez kurvára nem így megy, hogy ha nem tetszik nem írok bele! ne nyiss felesleges/értelmetlen topicot bazmeg!!! ezért lettek moderátorok kijelölve mert a sok kis makkrágó egyre-másra nyitotta az ilyen iq-s topicokat, és a normális témák elvesztek az idióta topicok dzsungelében!!! de nyugi, nem te vagy első akit így leteremtenek emiatt

valami ASUS izé, nemtom...

Schmeisser
Schmeisser [857]
Ha nem tetszik, akkor nem írsz bele, ennyi. Mit zavar most téged ez a topic ?

Megtört a jég, az ég kék, én lassan mék, míg ér a dinnye, addig hinnye, posztmodern költészet meg egy kis firmnye - padavan

nyomi
nyomi [7258]
modok plz töröljétek ezt a topicot vagy legalább zárjátok

valami ASUS izé, nemtom...

Vissza

Fórumszabályzat