
Megtört a jég, az ég kék, én lassan mék, míg ér a dinnye, addig hinnye, posztmodern költészet meg egy kis firmnye - padavan
Fórum » Nem számítástechnikai témák

Megtört a jég, az ég kék, én lassan mék, míg ér a dinnye, addig hinnye, posztmodern költészet meg egy kis firmnye - padavan
Én is nyitottam felesleges topicokat. 
The Conquistador (2005.09.03 - 2006.04.08) --> Control
Megtört a jég, az ég kék, én lassan mék, míg ér a dinnye, addig hinnye, posztmodern költészet meg egy kis firmnye - padavan

The Conquistador (2005.09.03 - 2006.04.08) --> Control

Megtört a jég, az ég kék, én lassan mék, míg ér a dinnye, addig hinnye, posztmodern költészet meg egy kis firmnye - padavan
The Conquistador (2005.09.03 - 2006.04.08) --> Control
valami ASUS izé, nemtom...
durcika

valami ASUS izé, nemtom...
Megtört a jég, az ég kék, én lassan mék, míg ér a dinnye, addig hinnye, posztmodern költészet meg egy kis firmnye - padavan