28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Játék amiben a legnagyobat csalódtam



Írd ide hozzászólásod:

riddick21
riddick21 [2647]
Mi a fa**om ez a baromsag, hogy mindenki a San Andreast szidja??? LOL. Nagyon nagy tuz a jatek, messze veri a gagyi Vice City-t, ami a GTAIII-VC-SA trio messze leggyengebb darabja. En PS2-n toltam, abbahagyhatatlan...

"Jeti, add ide a bőröd!"

Vissza

Fórumszabályzat