28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Játék amiben a legnagyobat csalódtam



Írd ide hozzászólásod:

Ryder
Ryder [546]
Úgylátom félreértettetek.
Amikor végeztem W3-mal,akkor ugyebár vártam a folyt.-ot.
És amikor megtudtam,hogy mmo,na akkor csalódtam.És ez nem akkor volt amikor megvettem.
Kain:Igenis figyelem mi folyik a játékok világában és nem akkor értesülök dolgokról,amikor már kezemben van a gamma.

Vissza

Fórumszabályzat