Mattmaster!Nem értek 1et veled a fifa pont az ami fejlődik is évről évre!Valóban az easport rafinált kicsit pl a madden nfl 2004 után a 2005 az ami a világon semmit nem változott vagy annyira minimálisaz hogy még letölteni sem érdemes nemhogy +venni.Ami furcsa számomra még hogy az NHL 2004 szerintem sokkal jobb mint a nemrég +jelent 2006.Sokaknak nem ez a véleménye de a hangoktól kezdve...sokminden jobb a 2004ben.na mind1!ciao
Đr.Ke|$0 "Nem fából van,de adj egy percet!":-)))))) by łođ