Én azt mondtam rá no jó egyszer sok szódával elmegy egy városi pálya.Csak rendszert ne csináljanak belőle.
A Tomb Raider egyik nagy varázsa ,hogy olyan helyeken játszódik amelyekről a legtöbb földi halandó nem is tud.
Pedig lehet éppen a lábuk alatt van.
A demóban láttam az EIDOS mellett valami cristal games nevű team et.
Ők vajon kifélék mifélék?
S az is biztatónak látszott ,hogy a demóban ősi helyeken egerészett mrs Croft.

is.