28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Linkelj be bármit, bármiről !



Írd ide hozzászólásod:

The Conquistador
The Conquistador [2300]
Kispajtás, én nem pitiztem, csak szóltam, hogy indokolatlan volt a döntésük. Ellenben te napok óta könyörögsz a nickedért, de bizony magasról telibeszarják a hülye fejed.

The Conquistador (2005.09.03 - 2006.04.08) --> Control

Methos5
Methos5 [102]
nem azért mert pitiztél egy kicsit a Moderátoroknak?

-

The Conquistador
The Conquistador [2300]
Akkor mégis csak lesz itt valami?

Methos: Igen, bezárták, aztán kinyitották, mert belátták, hogy kell az ide.

The Conquistador (2005.09.03 - 2006.04.08) --> Control

csuvi
csuvi [5613]
ez utobbiban megint csak egyetertunk

A szó a legerősebb kábítószer, amit ember valaha is használt

The Conquistador
The Conquistador [2300]
Poltika topicban már elmondtam a véleményem, engem sem érdekel, igaz-e vagy sem, ez csak csepp a tengerben.

Methos pajtás, az kurvára nem felesleges, viszont te az vagy. Elhúzhatnál már a bánatos halál faszára.

The Conquistador (2005.09.03 - 2006.04.08) --> Control

csuvi
csuvi [5613]
aki egyszer is allt mar szetol szembe ciganyokkal, leszarja. hogy ki lett-e szinezve, vagy sem, nagyon is tudja, hogy ilyenek baromi konnyen megtortennek. itt pesten pláne, kezd ez az egész hely egy nagy gettóvá átalakulni..
de ne kezdjuk ujra ezt a cigagyos dolgot, ugysincs ertelme

A szó a legerősebb kábítószer, amit ember valaha is használt

The Conquistador
The Conquistador [2300]
Gyerekek, fejezzétek már ezt be! Ezen a fórumon, meg az összes többin is milliószor belinkelték. Ahogy a tag leírta, az kamu, valóságlapja van a dolognak, de ki van színezve...

The Conquistador (2005.09.03 - 2006.04.08) --> Control

shinter
shinter [836]
http://blog.tomcatpolo.hu/index.html?loadpage=http://blog.tomcatpolo.hu/blog/blog/20051105.html
cigányos, lövöldözős, nyugati aluljárós, elvileg igaz történet. Mindenesetre hűen tükrözi a magyar igazságszolgáltatást...

Vissza

Fórumszabályzat