28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Linkelj be bármit, bármiről !



Írd ide hozzászólásod:

Herr Hauptmann
Herr Hauptmann [3187]
A faszom már, hogy nem bírsz innen lekopni...VÉGLEGESEN!

Kedves Tsülögg! Te hüjje ló akki vagggy! Ez a nő I. vesz-Éjjes bosszorgány. Netuddkki.

végleges!
végleges! [419]
hát ere én nem venék mérget!
he-he!

http://birodalom.try.hu - Ahol megtalálod a válaszokat a kérdéseidre ;) Megéri benézni ; )

The Conquistador
The Conquistador [2300]
Hát én ezt erősen kétlem. Dino ugyanis meghozta a helyes döntést. Viszlát!

The Conquistador (2005.09.03 - 2006.04.08) --> Control

Methos5
Methos5 [102]
már nem sokat érd. hamarosan már ugyis elére azt a számot!

-

Vissza

Fórumszabályzat