28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Linkelj be bármit, bármiről !



Írd ide hozzászólásod:

The Conquistador
The Conquistador [2300]
1. Soha nem voltunk barátok, most sem vagyunk és soha nem is leszünk.
2. Csipkebokorvessző.
3. Nem ijedtem meg, ugyanis az első másodpercben leesett, hogy mi ez az egész.
4. Nem estem le az ágyra. (?)
5. Ez nem vicc volt, hanem nyomorékok szórakozása.
6. A Vicc topicban miért nem vontad kérdőre, akik ugyanígy neked támadtak?

The Conquistador (2005.09.03 - 2006.04.08) --> Control

Mattmaster
Mattmaster [9513]
Conquistador barátom, képzeld azok barmozzák le ezeket akik alaposan megijednek. Most neked még is mi bajod van? LEESTÉL AZ ÁGYRA? Nemértem most mi baj van, ez csak egy vicc volt de te már elkezded cseszegetni a másikat!

Vissza

Fórumszabályzat