Sajnos csak a normal verziot, mert csak egy X850XT PE-m van es a High-Res verzio igenyli a Shader 3.0 tamogatast.
May the Force be with you!
Fórum » Beszélgetés a játékokról
Sajnos csak a normal verziot, mert csak egy X850XT PE-m van es a High-Res verzio igenyli a Shader 3.0 tamogatast.
May the Force be with you!
