28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

particio?????



Írd ide hozzászólásod:

aloa
aloa [252]
Azt akarom csinálni, csak az R--drive image nevű program nem ghostnak hívja, hanem image-nek. Tudnál olyan progit ajánlani amivel ezt sikeresebben meg tudnám csinálni?

Vissza

Fórumszabályzat