28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

King-Kong



Írd ide hozzászólásod:

Kenobi1989
Kenobi1989 [501]
A jatek kezd egyre izgalmasabb lenni. Most hagytam el a demo 1. palyajat es immar King Konggal nyomulok a dzsungelbe, hogy megmentsem a not, akit elrabolt egy szarnyas oshullo. Nagyon baba a cucc, egyre jobban varom a filmet is.

May the Force be with you!

Vissza

Fórumszabályzat