Majd meglátjuk milyen ez a Szellemkutya, aztán ha bejön, akkor jöhet a többi.
Egyébként úgy tudom, hogy a film zenéjét RZA csinálta, úgyhogy ez a pont már biztosan ki van pipálva. Asszem egyszer fel is tűnik ninjának öltözve.

i tell it like it is, cause im a bold figure
