28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Szellemkutya



Írd ide hozzászólásod:

asas01
asas01 [12269]
Egyelőre örülnék, ha végre meg tudnám nézni azt a 4-5 filmet, amit felhalmoztam magamnak. Majd meglátjuk milyen ez a Szellemkutya, aztán ha bejön, akkor jöhet a többi.

Egyébként úgy tudom, hogy a film zenéjét RZA csinálta, úgyhogy ez a pont már biztosan ki van pipálva. Asszem egyszer fel is tűnik ninjának öltözve.

i tell it like it is, cause im a bold figure

Az Inkvizítor
Az Inkvizítor [1233]
Ha tudod, szerezd be Jim Jarmusch többi filmjét is, nálam a favorit a Down By Law, de a Dead Man, és a többi is tökéletes. Ez film meg király akciómozi.

Hijo de puta.

asas01
asas01 [12269]
Ezt már rég meg akartam nézni. Egyszer láttam a végét, de a teljes filmet még soha. Legutóbb is lemaradtam róla, amikor adták, de majd most...

i tell it like it is, cause im a bold figure

Vissza

Fórumszabályzat