28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Szellemkutya



Írd ide hozzászólásod:

Colussus
Colussus [2010]
Whitaker. Amúgy szerintem a Dead Man is jó tőle, meghát minden filmje király. A Szellemkutya kb 8/10, nagyon jó film, karakterek, dialógusok, eszméletlenül tetszett.

...non mollare mai...

hadzsi
hadzsi [2705]
Jim Jarmusch legjobb filmje akkor is a Night on Earth, igaz itt azért inkább, mint producer volt jelen, ha jól tudom, mert minden részt más rendezett, de lehet, hogy tévedek. Kötelező darab Aztán jön a Down by Law és utána a Szellemkutya. Most hirtelen nem jut eszembe a feka srác neve, de ebben a filmben hatalmasat domborít. Most jutott eszembe, a dzsungelről, hogy Forestnek hívják. De milyennek????

"We have the best two teams on Merseyside, Liverpool and Liverpool reserves" /Bill Shankly/

Vissza

Fórumszabályzat