28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

King-Kong



Írd ide hozzászólásod:

Ákos15
Ákos15 [13]
Sziasztok!!
Kéne egy kis segítség(remélem tudtok)
Felrakom a king kong-ot és amikor installálom akkor nem kér serial kódot, de amikor el akarom indítani kér valami kódot de nem a serialt. Ha valaki tudja azt a kódot legyen olyan rendes hogy leírja nekem(hacuka3@freemail.hu).!!
Köszi!

Vissza

Fórumszabályzat