28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

King-Kong



Írd ide hozzászólásod:

fax
fax [1525]
szerintem ez neked nem való vegyél konzolt az 1-cerüb
bocs ha paraszt vok de van benne valami
Ákos15
Ákos15 [13]
Köszi!
de még kérdeznék valamit! Mi az a bemountolás?

Vissza

Fórumszabályzat