28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

King-Kong



Írd ide hozzászólásod:

wesker
wesker [435]
Naná hogy tudok volt szerencsém az alternativ befejezést is végigvinni és megkell hogy mondjam hogy azért itt happy end lesz a vége de azért neg kell érte szenvdeni az biztos pontokat lehet gyüjteni és megkapsz mindent ami az extrában van az alternativ befejezéshez az kell hogy vidd végig a játékot na meg gyüjtsd össze 250 000 pontot ha ez megvan akkor már nincs akadálya annak hogy az alternativ befejezést megcsináld pontokat a pályák újrajátszásával szerezhetsz javaslom hogy legalább egyszer vidd mégegyszer végig az összes Kongos pályát nekem összesen 300 450 pontot sikerült összegyüjtenem nehéz veritékes munka árával a játék rohadtul szigorúan osztályoz mert volt amikor 51 000 pontot gyüjtöttem össze és mégis levont 18 000 pontot egy jó tanács ha konggal játszasz akkor ne időzz túl sokáig mert mindenegyes másodperc - 100 -at ér mikor egy pályát 970 másodperc alatt vittem végig az - 9700 pontot jelent a másik meg ne üss és támadj feleslegesen mert mindenegyes ütés - 50 pont mikor én összesen ütöttem 200-at az máris - 10000 pont levonás pedig a T-rexeknél igencsak ütni kell és a végén kiirja az értékelést elöször hogy mennyit értél el maximálisan aztán a pont levonások után kiadja a végösszeget és azt kell feltornászni 250-re én amit Kongnál legkevesebbet vesztettem az - 6450 pont de volt olyan hogy - 20 100 -at is vesztettem a Kong to the Rescue pályán tartom a csúcsot mivel az egy nagyon hosszú pálya és ott van a 3 T-rex is itt lehet a legtöbb pontot szerezni ezen a pályán én összesen 54 000 pontot szereztem de levontak - 16 000-et de igy is maradt 38 000 pont az embereknél sokkal szigorúbb a pontozás ott már mindent számol golyoként - 100 pont lándzsánként - 10 pont az idö másodpercenként - 100 pont halálonként - 5000 pont ha megsebesülsz az - 2000 pont ja és ha a barátaid sebzödnek akkor az is - 2000 pont na szóval ennyit a pontozásról jó pont gyüjtögetést !!!!!

már pedig itt rend lesz mondta a nagymama és bedobta a szart az ágy alá !!!!!

Vissza

Fórumszabályzat