28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

King-Kong



Írd ide hozzászólásod:

Halálszárny
Halálszárny [232]
Hy...letöltödtzem a King Kongot pc-n és elakarom inditani a játékot és ki ir valamit fekete kozka és benne (ok)..létszi heép köszi..

Az élet Pc-nélkül halott

Vissza

Fórumszabályzat