Egyébként szerintem nem rosszak az ilyenek, csak én itt tényleg nem számítottam rá, hogy ez lesz.

Megtört a jég, az ég kék, én lassan mék, míg ér a dinnye, addig hinnye, posztmodern költészet meg egy kis firmnye - padavan
Fórum » Nem számítástechnikai témák

Megtört a jég, az ég kék, én lassan mék, míg ér a dinnye, addig hinnye, posztmodern költészet meg egy kis firmnye - padavan
Az élet egyetlen rendes metaforája a szalonna!
Kedves Tsülögg! Te hüjje ló akki vagggy! Ez a nő I. vesz-Éjjes bosszorgány. Netuddkki.