28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Linkelj be bármit, bármiről !



Írd ide hozzászólásod:

asas01
asas01 [12269]
Azért a liquidgeneration.com/sabotage részlet a linkben gyanús lehetett volna a figylemesebbek számára.

i tell it like it is, cause im a bold figure

Herr Hauptmann
Herr Hauptmann [3187]
Jaja, nem vagyok kis pöcs. Legalábbis neki nem... Amúgy meg direk linkeltem be, mert egyáltalán nem tudni előre, hogy az lesz a vége.
Nem úgy, mint a többinél, mikor lehet tudni már az elején, hogy mi lesz.

Kedves Tsülögg! Te hüjje ló akki vagggy! Ez a nő I. vesz-Éjjes bosszorgány. Netuddkki.

Schmeisser
Schmeisser [857]
Nem kis pöcs, mivel idősebb nálad.
Egyébként szerintem nem rosszak az ilyenek, csak én itt tényleg nem számítottam rá, hogy ez lesz.

Megtört a jég, az ég kék, én lassan mék, míg ér a dinnye, addig hinnye, posztmodern költészet meg egy kis firmnye - padavan

eti8
eti8 [10104]
Kurva vicces. Asszem elmehetsz a picsába te kis pöcs.
Nem vetted észre, hogy már mindenkinek tele van a töke az ilyen lófasz poénokkal?

Az élet egyetlen rendes metaforája a szalonna!

Herr Hauptmann
Herr Hauptmann [3187]
Optikai csalódások

Kedves Tsülögg! Te hüjje ló akki vagggy! Ez a nő I. vesz-Éjjes bosszorgány. Netuddkki.

Vissza

Fórumszabályzat