Ha most nem lennék nyugodt és kimerült, olyan sorokkal illetném a kedves fórumozó társaimat, amik miatt azonnal bannt kapnék, ez nem kétséges. De akinek csak ennyi ész szorult a piciny agyába, az szórakozzon csak továbbra is. Én speciel úgy 4-5 éves koromban voltam ilyen szinten, így szerencsésnek mondhatom magam, hogy nem álltam meg akkor a fejlődésben, ellenben itt egy-két emberkével. További jó ijesztegetést.
The Conquistador (2005.09.03 - 2006.04.08) --> Control