28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Linkelj be bármit, bármiről !



Írd ide hozzászólásod:

Schmeisser
Schmeisser [857]
Nem-nem. Csak akkor jutott eszembe.

Megtört a jég, az ég kék, én lassan mék, míg ér a dinnye, addig hinnye, posztmodern költészet meg egy kis firmnye - padavan

kopé
kopé [38449]
ezt a választ 1 óráig találtad ki?
Schmeisser
Schmeisser [857]
Ezek szerint Attila88, Herr Hauptmann és én, már soha nem leszünk olyan szép, nagy legények mint te.

Megtört a jég, az ég kék, én lassan mék, míg ér a dinnye, addig hinnye, posztmodern költészet meg egy kis firmnye - padavan

The Conquistador
The Conquistador [2300]
Ha most nem lennék nyugodt és kimerült, olyan sorokkal illetném a kedves fórumozó társaimat, amik miatt azonnal bannt kapnék, ez nem kétséges. De akinek csak ennyi ész szorult a piciny agyába, az szórakozzon csak továbbra is. Én speciel úgy 4-5 éves koromban voltam ilyen szinten, így szerencsésnek mondhatom magam, hogy nem álltam meg akkor a fejlődésben, ellenben itt egy-két emberkével. További jó ijesztegetést.

The Conquistador (2005.09.03 - 2006.04.08) --> Control

Vissza

Fórumszabályzat