28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

King-Kong



Írd ide hozzászólásod:

akos0423
akos0423 [3]
Van egy kis gondom a king kong-al. Letöltöttem de indításkor megjelenik egy fekete ablak és kér valami disc key-t.valaki segítsen ,mert már igencsak szeretném kipróbálni.

Előre is köszi
Ákos

Vissza

Fórumszabályzat