28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Sim City 4



Írd ide hozzászólásod:

tv123
tv123 [2]
Hali!

két kérdésem lenne.
1,ha jól láttam kétféleképpen lehet a felgyülemlett szemetet eltüntetni vagy csökkenteni a szeméttermelést.Az egyik a recycling telepek,ezek csak csökkentik a szemét növekedését ha nagy a város ill nagyon sok kell belőlük.A másik a szemétégető üzem ami praktikus(termel áramot)de környezetszennyező.Szóval hogyan lehet a szemétproblémát megoldani hogy ne városnyi szeméttelep legyen 100év elteltével ill környezetkímélő technológia legyen.(esetleg új technológia jelenik meg később-de annak a jelét nem látom szürkén)

2,a waterdepartment(víztisztító)üzemekből annyit kell telepíteni hogy a hatékonyságuk a maximális legyen?Területileg ell kell osztani őket vagy akár egymás mellé is tehetem őket?A régióban két város hálózatát lehet tisztítani csak az egyik városban lévő üzemmel vagy minden városban külön kell lennie egynek legalább?

Vissza

Fórumszabályzat