28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

2005 legjobb filmje(i)



Írd ide hozzászólásod:

taposoakna
taposoakna [1029]
azt se tom mik voltak 2005-ben.
Crash - Ütközések (bár 04-es, csak nálunk volt idén, vagyis már tavaly)
Batman begins
hirtelen ez a kettő jut eszembe

Vissza

Fórumszabályzat