28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

2005 legjobb filmje(i)



Írd ide hozzászólásod:

Colussus
Colussus [2010]
Nem akarok beleszólni, de ez nem az év legszarabb filmje topik.

Amúgy az idei legjobb filmek, szerintem:

Good Night, and Good Luck. - nagyon jó film, az év top 10 filmjében helyet foglal, az biztos.
Me and You and Everyone We Know - Szintúgy, végig izgalmas, néha szomorkás, néha vicces film kategória.
Még ami talán idesorolnék, az a Cinderella Man. Ennyi jut egyelőre az eszembe, szerintem simán verik a taposoakna által említett mainstream filmeket.

...non mollare mai...

taposoakna
taposoakna [1029]
Sin City
taposoakna
taposoakna [1029]
azt se tom mik voltak 2005-ben.
Crash - Ütközések (bár 04-es, csak nálunk volt idén, vagyis már tavaly)
Batman begins
hirtelen ez a kettő jut eszembe

Vissza

Fórumszabályzat