Amúgy az idei legjobb filmek, szerintem:
Good Night, and Good Luck. - nagyon jó film, az év top 10 filmjében helyet foglal, az biztos.
Me and You and Everyone We Know - Szintúgy, végig izgalmas, néha szomorkás, néha vicces film kategória.
Még ami talán idesorolnék, az a Cinderella Man. Ennyi jut egyelőre az eszembe, szerintem simán verik a taposoakna által említett mainstream filmeket.
...non mollare mai...
